سفارش بک لینکبک لینک چیست

این روزها یکی از داغ‌ترین و پربحث‌ترین موضوعات موجود در سئو، بک لینک یا همان لینک سازی است. نظرات ضد و نقیض بسیار زیادی از جانب کارشناسان و متخصصان و مهندسین در رابطه با تاثیر بک ‌لینک بر سئو‍‍­ و استراتژی اجرایی مرتبط با آن وجود دارد اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید فرآیند استفاده و ساخت آن به هیچ عنوان ساده نیست و به تخصص، هوش و البته صبر بسیار زیاد نیاز دارد. در این محتوا در نظر داریم توضیحاتی در رابطه با سفارش بک لینک، اهمیت و موضوعات مرتبط با آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه با‌‌‌‌‌­­­­­­­­­‌شید. برای سفارش بک لینک میتوانید یکی از بسته های دلخواه خود را در زیر انتخاب نمائید.

با عرض پوزش، تا اطلاع ثانوی بک لینک ها تنها برای سایت هایی که پروژه سئو خود را به ما سپرده اند، ساخته می شود. 

بک لینک چیست؟

اگر بخواهیم به ساده ترین زبان ممکن بک لینک را تعریف کنیم باید اینچنین بگوییم:
پیوندی از یک وبسایت به وبسایتی دیگر را بک‌لینک می‌گویند. موتورهای جستجوگر با کمک این بک لینک ها میتوانند رتبه بندی سایت ها را انجام دهند. درواقع آنها از بک‌لینک به عنوان سیگنال استفاده می‌کنند. گوگل بر این عقیده‌ است که محتوای وب سایت دوم از اهمیت بیشتری برخوردار است. آن دسته از بک لینک‌هایی که از کیفیت بالاتری برخوردارند میتوانند جایگاه بالاتری را برای وب سایت ها در نتایج موتورهای جستجوگر گوگل به همراه داشته باشند.

سفارش بک لینک چگونه میتواند باعث بهبود سئو وبسایت شود؟

پس از اینکه با مفهوم بک لینک آشنا شده‌اید، مطمئنا این سوال در ذهنتان شکل گرفته که این فرآیند چگونه انجام می‌شود و چگونه میتواند به سایت کمک کند تا رتبه بالاتری را بدست آورد.

در وهله اول باید بدانید که از بک‌لینک به عنوان لینک‌دهنده نیز یاد می‌شود که نقش بسیار مهمی را در الگوریتم های موتورهای جستجو، سئو و به طور کلی استراتژی کلی سایت ها برای رشد و بهبود عملکرد آن دارد.

سفارش بک لینک

آسان ترین راهی که میتوانید از آن برای فکر کردن به بک‌لینک استفاده کنید؛ ایجاد ارتباط میان وب سایت‌هاست. فرض کنید یک وبلاگ نویس هستید و مقاله بسیار جالبی را در حوزه یک رویداد ورزشی می‌نویسید. وبلاگ نویسی دیگر، هنگام اشتراک دیدگاه خود به مقاله شما پیوند می‌زند. از آنجا که او در مورد مجله اینترنتی مشهور خود در مورد این موضوع می نویسد، این پیوند ایجاد شده برای پست شما بسیار با ارزش خواهد بود. از آنجا که مجله آنلاین محبوبی به شمار می‌آید، بسیاری از سایت‌های دیگر به مقاله وی پیوند داده می‌شوند. این باعث افزایش رتبه مجله آنلاین می‌شود، و مقاله شما نیز از یک سایت معتبر بک لینک با ارزش دریافت می‌کند. در واقع این یک معامله برد برد است.

 چگونه بک لینک دریافت کنیم؟

در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم که شاید فرآیند دریاف بک‌لینک از نظر تئوری بسیار آسان و ساده لوحانه باشد اما انجام آن کاری بسیار سخت و زمانبر خواهد بود. درواقع اگر تخصص و مهارت و دانش کافی نداشته باشید نمیتوانید در انجام آن موفق شوید. چه بسا که امروزه ربات‌های گوگل آنقدر پیشرفته شده‌اند که بک‌ لینک های فیک را شناسایی کرده و رتبه سایت شما را به سمت سیر نزولی هدایت کنند. در این قسمت شما را با 7 روش ساده که میتواند لینک های بسیار باکیفیت را برای وب سایت شما به همراه آورد آشنا خواهیم کرد:

بک لینک ها چگونه کار میکنند

انواع بک لینک

باید بدانید اگر موتورهای جستجوگر برچسب Nofollow را بر روی محتوای شما مشاهده کنند، پیوندهای موجود بر روی آن را نیز نادیده میگیرند و به سادگی از کنار آن عبور می کنند. زیرا آنها هیچ ارزشی را از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمی کنند. بنابراین، به طور معمول آنها در بهبود رتبه جستجو یا دید شما مفید نیستند.

بک لینک چیست

پیوندهای Dofollow یک نوع بک لینک هستند که همه به دنبال دستیابی به آن می باشند. اما باید این مسئله را بخاطر داشته باشید زیرا میتوان از طریق آن بک لینک های بسیار خاصی را از سایت های معتبر و شاخص بدست آورد و از بالاترین ارزش برخوردارند. این نوع بک لینک می‌تواند به بهبود رتبه موتورهای جستجو کمک کند.

با این حال، لینک های dofollow وجود دارند که بد یا “سمی” تلقی می شوند. این پیوندها از سایت های مشکوک حاصل می شوند و یا با شکستن قوانین موتورهای جستجو به دست می آیند. این ممکن است باعث شود Google سایت شما را جریمه کرده یا حتی ایندکس نکند. به یاد داشته باشید، این مربوط به مقدار بک لینک نیست، بلکه کیفیتی است که باعث تغییر در رتبه بندی می شود.

کلام آخر

در این محتوا به طور کامل در رابطه با بک لینک، اهمیت آن، چگونگی عملکرد آن و انواع موجود در دنیای دیجیتال مارکتینگ توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم. حال میدانید چگونه میتوانید رتبه بندی سایت خود را افزایش دهید و درآمد قابل توجه و بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود جذب نمائید. با این حال ممکن است سوالات دیگری در ذهن شما شکل گرفته باشد. از همین رو توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان و متخصصان ما اطلاعات کاملی در این راستا در اختیار شما قرار دهند.