سفارش تولید محتوا

با تولید محتوا رویاتو به واقعیت تبدیل کن!

 

سفارش تولید محتوا

یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت یک کسب و کار اینترنتی، قطعا سرمایه گذاری د بخش تولید محتوا است. اما این قضیه برای بسیاری از کارفرمایان و مدیران کسب و کار آنلاین، به نگرانی بزرگی تبدیل شده است و همه وقت به دنبال سفارش تولید محتوا، از نویسنده ایی مطمئن و با تجربه و یا استخدام همچین نیرویی هستند.

تاثیر تولید محتوا بر رتبه در گوگل

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای گوگل تولید محتوا است و از بین دسته های مختلف تولید محتوا، روش متنی آن اهمیت بالاتری برای موتورهای جستجو دارد. تولید محتوای متنی اراده شده در وبسایت بایستی کاملا اصولی و همراه با استراتژی باشد تا بیشترین میزان راندمان را برای شما فرآهم آورد.

نکته بسیار مهم فراموش نشود که محتوای تولید شده باید بر پایه قوانین سئو باشد تا این زحمت کشیده شده برای نگارش متنی کاربردی و برنامه ریزی شده، هدر نرود و بتوان بوسیله آن رتبه سایت خود را در نتایج جستجوهای گوگل بهبود بخشید.

چگونگی سفارش تولید محتوا

وب نسیم با در نظر گرفتن پارامترهای مهم سئو 2020 گوگل و نکات مهم نگارش متون فارسی تصمیم به ارائه پکیج های مختلف تولید محتوا نموده است که در این بخش هم هیچگونه نگرانی برای صاحبان کسب و کار اینترنتی نباشد.

چگونگی سفارش محتوا

اهمیت تولید محتوا

تولید محتوا شامل ایجاد و انتشار محتوایی ویدئویی، متنی، صوتی و حتی تصاویر در محیط های مختلفی از جمله وبسایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی گوناگونی مانند تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و … می باشد. این محتوا است که در صورت جذاب بودن میتواند مخاطبان زیادی را برای شما فرآهم آورد.

اهمیت تولید محتوا

اما هدف این تولید محتوا چیه؟

هدف اصلی تولید محتوا، جذب مخاطب بیشتر و ارائه خدمات یا محصولات به آنهاست. طبیعتا با تولید محتوایی با کیفیت تر میتوان مخاطبان بیشتری را شیفته کسب و کارخود نمود.

هدف تولید محتوا

اصول تولید محتوا چیه؟

محتوای تولید شده باید در حین داشتن بار علمی کافی، برای عموم افراد قابل فهم باشد. نکته بعدی این است که محتوای تولید شده کامل و جامع باشد و کاربر بعد از مشاهده محتوای مورد نظر، به جواب سوالات خود در آن زمینه برسد.
محتوای تولید شده حتما باید دارای عنوانی جذاب باشد و بهتر است موضوعی باشد که عموم به دنبال آن هستند. این نکته را فراموش نکنید که موضوع اصلی محتوای شما باید با عنوان نوشته شده مطابقت کامل داشته باشد و از ارائه مطالب حاشیه به صورت زیاد بپردازید.

اصول تولید محتوا

بسته های تولید محتوا وب نسیم

سوالات متداول مشتریان ما

پرتکرار ترین سوالات شما عزیزان در این بخش قرار داده شده است. اما در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، می توانید از طریق شماره 09913336492 با ما در ارتباط باشید و یا از طریق دکمه زیر پیغام خود را بگذارید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چه مدت طول می کشد تا مقالات سفارش داده شده به دستم برسد؟

بسته به نوع پکیج انتخابی و یا تعداد مقالات و حجم کلمات هر مقاله این مدت متفاوت است. اما امکان ارسال مقالات به صورت تدریجی وجود دارد.

مطالب سفارش داده شده سئو شده هستند؟

بله، مقالات نوشته شده توسط کارشناسان سئوی ما بررسی می شوند و کلمات LSI مربوطه در آنها استفاده شده است. اما تنظیمات دیگری مانند Alt تصاویر و متاتگ را لازم است تنظیم نمائید.

امکان سفارش تعداد بالاتر و یا پایین تر از پکیج ها وجود دارد؟

بله، بسته به میزان نیاز شما این مقدار قابل تغییر است. برای سفارش های دلخواه، حتما تماس بگیرید تامقالات تهیه شده شما مطابقت کامل را با نیازتان داشته باشد.