خدمات سئو وردپرس

فضای کسب و کار آنلاین روز به روز پیشرفته‌تر شده و رقابت افراد در این فضا با توجه به پتانسیل کسب درآمدی که دارد بیشتر شده است. افزایش ترافیک و بازدیدکننده به سایت‌ها ماشین پولسازی این وبسایت‌هاست! یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش ترافیک هدفمند، سئو و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو است.

سئو یا بهینه سازی سایت در واقع بهبود وضعیت کنونی سایت برای کاربران و اطلاع آن به گوگل است.

گوگل همیشه میخواهد بهترین نتیجه را به کاربران نشان دهد!

بهبود سئو سایت


در این میان افراد یا شرکت‎‌هایی همچون وب نسیم بوجود آمده اند تا این خدمات سئو و بهینه سازی سایت را به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ارائه دهند. اما این خدمات چگونه اند؟ چگونه یک شرکت سئو خوب پیدا کنیم؟ قیمت سئو سایت وردپرس چقدر است؟ این ها برخی از پرتکرارترین سوالاتی است که صاحبان وبسایت با آن مواجه می‌شوند و به دنبال پاسخی مشخص برای آن‌ها هستند.

پیش از این که به معرفی خدمات سئو وب نسیم بپردازیم پیشنهاد میکنیم مقاله راه های افزایش بازدید سایت را بخوانید. شاید بهترین راهکار برای افزایش درآمد وبسایت شما سئو نباشد!

اولین قدم، مشخص کردن هدف شما از سئو و بهینه سازی سایتتان است.

خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس وب نسیم

آنالیز و بررسی سئو سایت:

قبل از شروع هر گونه فعالیتی در زمینه سئو و بهینه سایت، باید بدانیم وضعیت کنونی سایت در در چه شرایطی است و مشکلات اصلی آن کدام اند. با اینکار می‌توانیم منابع خود را جهت برطرف کردن مشکلات اصلی سایت خرج کنیم؛ با صرف هزینه کمتر، بیشترین بهره وری را داشته باشید!

 • بررسی سئو تکنیکال سایت

  سلامت فنی و توجه به ساختار کدنویسی سایت، مهمترین گام در شروع راه پر پیچ و خم سئو است. درک صحیح گوگل از محتوای صفحات ، وظیفه اصلی سئو تکنیکال است!

 • بررسی سئو محتوای سایت

  مقالات و محتوای صفحات علاوه بر اینکه باید جذاب، مفید و متناسب با هدف کاربر باشند، لازم است برای ربات‌های گوگل هم بهینه شده باشند. بررسی محتوای سایت کمک میکند بدون صرف هزینه‌های سنگین لینک سازی و ریپورتاژ آگهی، رتبه صفحات را بهبود دهید.

محتوا مهمترین عامل برای ارتباط با کاربر هدف است؛ آن را دست کم نگیرید!

 • بررسی رابط کاربری و استراتژی آدرس دهی
  کاربران از لحظه‌ای که روی لینک صفحه شما در نتایج گوگل کلیک می‌کنند، در حال تست و بررسی سایت شما هستند. درست است که کاربر به دنبال هدف خود در سایت شما است اما چگونه رسیدن به آن بسیار حائز اهمیت است.
  هرچه تجربه کاربری سایت شما بهتر باشد، شانس بیشتری در وفاداری کاربران دارید. طراحی کلی سایت، آدرس دهی استاندارد، دسترسی‌های گوناگون برای راحتی کاربر و … همه در بهبود این تجربه کاربری سهیم هستند.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است
bill gates

تولید محتوا

همانطور که اشاره کردیم محتوا مهم‌ترین راه ارتباطی شما با کاربران هدفتان است. یک محتوای خوب ویژگی‌های مختلفی دارد از جمله: متناسب بودن با هدف کاربر، ارائه اطلاعات مفید و بی‌نیازی کاربر از مراجعه به سایر وبسایت‌ها، داشتن مسیر و جهت و در نهایت نتیجه گیری،  داشتن Call to Action مناسب و هدایت کاربر به مسیرهای از پیش تعیین شده

ما در وب نسیم میتوانیم محتوای با کیفیت و کاربرپسندی را تولید کنیم که علاوه بر جلب رضایت کاربر، موجب درک بهتر ربات‌‌های گوگل از وبسایت شما شود. اگر نیاز به اینگونه محتواهایی دارید پیشنهاد میکنیم به صفحه سفارش تولید محتوا مراجعه نمائید.

ارائه استراتژی لینک سازی

اکنون دیگر تمام وبمسترها و صاحبان وبسایت میدانند لینک سازی داخلی و خارجی تاثیر زیادی در بهبود سئو و بهینه سازی سایت آنها دارد. اما فقط ساخت لینک مهم نیست! مهم تر از ساخت لینک، چگونگی و زمان لینک سازی است.

استراتژی لینک سازی بسته به نوع و شرایط هر کسب و کاری متفاوت است و کمک میکند مسیر سئو را گم نکنید. همچنین با افزایش راندمان، موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان برای کارفرما خواهد شد.

تاثیر لینک سازی خارجی

تاثیر لینک سازی داخلی و خارجی

شما عزیزان میتوانید از طریق مشاوره با متخصص سئو، این استراتژی را به بهترین نحو تدوین و اجرا کنید. ارائه استراتژی لینک سازی، یکی دیگر از خدمات سئو وردپرس آژانس وب نسیم است که مناسب سایت‌هایی است که از نقطه شروع و تولید محتوا گذر کرده‌اند و اکنون هدف خود را کسب جایگاه اول نتایج گوگل انتخاب کرده‌اند.

تحقیق کلمات کلیدی

انتخاب عبارت کلیدی
جنگ اصلی سئو

تحقیق عبارت کلیدی

خیلی وقت است که مفهوم کلیدی جای خود را به کلمه کلیدی داده است. به این معنا که هر صفحه باید برای مفهوم کلیدی خاص بهینه شود. برای مثال “عبارات قیمت گوشی سامسونگ” و “خرید گوشی سامسونگ” برای یک سایت فروش موبایل، باید برای یک صفحه سئو شود زیرا یک هدف را که دنبال میکنند.

ما در وب نسیم مهم‌ترین عبارات کلیدی کسب و کار شما را بر اساس اولویت، طبقه بندی کرده و به شما ارائه میکنیم. انتخاب درست عبارات کلیدی در واقع مهمترین بخش سئو سایت و رقابت با سایر وبسایت‌هاست. 

انتخاب اشتباه عبارات کلیدی میتواند هزینه‌های سئو یک وبسایت را چندین برابر افزایش دهد و علاوه بر آن مدت زمان مورد نیاز برای به نتیجه رسیدن پروژه را به مراتب افزایش دهد.

فرم درخواست خدمات سئو وردپرس

فرآیند رسیدگی به سفارشات

 1. پرکردن فرم درخواست خدمات سئو توسط کارفرما
 2. بررسی درخواست و اطلاعات ارائه شده توسط کارفرما
 3. آنالیز و بررسی پروژه
 4. محاسبه هزینه کلی پروژه
 5. پروپوزال شش ماهه
 6. محاسبه هزینه ماهانه سئو وردپرس
 7. اجرای برنامه سئو پس از تایید توسط کارفرما